Strona główna

PostHeaderIcon Jak zoptymalizować grafikę na stronie internetowej?

Autorem artykułu jest Tomasz Podolak

Jak zoptymalizować grafikę na stronie internetowej?Kiedy pozycjonujemy strony www dużą wagę przywiązujemy do samego tekstu, mniejsza do zdjęć. Jest to błąd ponieważ gogle często wzbogaca wyniki wyszukiwania grafiką. Odpowiednie pozycjonowanie zdjęć pomoże nam poprawić nasze wyniki i wyróżnić nasza stronę wśród konkurencji, która skupia się na pozycjonowaniu tekstu.

Co więc należy zrobić aby pomóc wyszukiwarce dotrzeć nie tylko do tekstu ale i do naszych zdjęć? Przede wszystkim należy usunąć ze strony zdjęcia, które nie pasują do tematyki naszej witryny. W ich miejsce należy wstawić zdjęcia, które odpowiadają merytorycznie do naszej strony. Powinniśmy także, sprawdzić czy zdjęcia są wyraźne tzn. mają odpowiednią rozdzielczość, kontrast itp. Grafika jest pokazywana w wyszukiwarkach w formie miniatur. Dlatego aby zdjęcia były dobrze widoczne muszą być wysokiej jakości.

 

PostHeaderIcon Laptop czy komputer stacjonarny?

Autorem artykułu jest Radosław Kędzierski

Laptop czy komputer stacjonarny?Kupując nowy komputer, zastanawiamy się czy lepiej kupić komputer przenośny typu laptop czy stacjonarny typu desktop. Odpowiedź uzależniona jest od kilku czynników, od naszych potrzeb. Musimy przeanalizować kilka aspektów i wybrać sprzęt, który będzie dla nas najodpowiedniejszy.

Każdy z nas ma inne potrzeby, wielu z nas używa komputera tylko w domu inni chcą go mieć zawsze pod ręką, w samochodzie, w pociągu, w samolocie, na promie.

Poniższe zestawienie to porównanie cech komputerów mobilnych i komputerów stacjonarnych.

 

PostHeaderIcon Problemy techniczne

W związku ze zmianą hostingu w aplikacji aiCV24 pojawił się błąd, który uniemożliwiał poprawne sfinalizowanie płatności.

Wszystkich użytkowników aplikacji aiCV24, którzy w dniach 01.02.2012 - 26.02.2012 dokonali płatności za usługę poprzez SMS prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy. W treści wiadomości prosimy podać otrzymany kod lub/i numer telefonu, z którego został wysłany sms. W odpowiedzi prześlemy nowy kod dostępu do aplikacji.

Za powstałe utrudnienia Serdecznie Przepraszamy.

 

PostHeaderIcon Wysoka pozycja w google? To prostsze niż Ci się wydaje!

Autorem artykułu jest PozycjonowanieStron

Wysoka pozycja w google? To prostsze niż Ci się wydaje!Osiągnięcie wysokiej pozycji w wyszukiwarkach stało się priorytetem.W niniejszym artykule chcielibyśmy się podzielić naszą praktyczną wiedzą, która mamy nadzieję pozwoli Państwu zyskać przynajmniej kilka „oczek” w wyszukiwarkach internetowych.

Posiadanie strony internetowej nie jest obecnie żadnym luksusem, lecz standardem, na który decyduje się coraz większa liczba firm. Zwiększa się także liczba osób prywatnych zdecydowanych na prowadzenie własnych serwisów www - na przykład w formie bloga. Dla firm oprócz samego posiadania strony internetowej niezwykle ważna jest jej wysoka pozycja na kluczowe frazy w wyszukiwarkach internetowych typu Google czy Yahoo. W zasadzie każdy może wspomóc własną witrynie w osiągnięciu wymarzonego „Top”.

 

PostHeaderIcon Jak zrobić film ze zdjęć ?

Autorem artykułu jest JoannaS

Jak zrobić film ze zdjęć ?W niniejszym artykule opisane zostanie jak w kilku prostych krokach wykonać film ze zdjęć. Pliki graficzne i zdjęcia w formie filmu są dobrym sposobem na interesującą prezentację.

Wykonany również w ten sposób katalog produktów spotka się z większym zainteresowaniem niż tradycyjny PDF. Dobrym tego przykładem będzie film przedstawiający doniczki ceramiczne.

 

Język witryny