Strona główna

PostHeaderIcon Komputer nie włącza się? Napraw sam!

Autorem artykułu jest Michał Kaszta

Już chyba każdemu posiadaczowi komputera zdarzyła się jakaś awaria. Najczęściej zanosimy sprzęt do jakiegoś serwisu komputerowego, tym bardziej jeżeli podzespoły nadal objęte są gwarancją producenta. Gorzej jeśli okres gwarancyjny już minął – narażamy się wtedy na mniejsze lub większe wydatki połączone z naprawą komputera albo wymianą podzespołów. Jednakże mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że wiele usterek nie wymaga zawiłej wiedzy informatycznej, a naprawy kończą się na odkręceniu kilku śrubek i zamianie części. Postaram się przybliżyć parę najbardziej przeciętnych usterek komputerów PC, z którymi każdy użytkownik powinien sobie dać radę.

 

PostHeaderIcon Jak odświeżyć stary komputer za ułamek ceny nowego ?

Autorem artykułu jest Krzysztof Kurilec

Elektronika

Twój laptop ma już parę lat. Nie psuje się, ale działa już wolno: startuje przez pół godziny, programy ładują się powoli, otwarcie jakiegokolwiek dokumentu też trwa tak długo, że tracisz cierpliwość. Wszystko to sprawia, że tracisz czas – nie pracujesz tak efektywnie jak byś mógł.

 

PostHeaderIcon Jak zainstalować drukarkę PDF ?

PDFDrukarka PDF to specjalna aplikacja, która umożliwia stworzenie pliku PDF przy użyciu dowolnego programu obsługującego funkcję wydruku. Po zainstalowaniu w systemie aplikacja tworzy wirtualną drukarkę. Od tej pory każdy wysłany do niej wydruk skutkuje utworzeniem pliku PDF. W niniejszym artykule postaramy się krok po kroku pokazać Ci jak zainstalować i korzystać z darmowej drukarki "Bullzip PDF Printer".

 

PostHeaderIcon Jak wdrożyć aiCV24 na wlasnej stronie ?

Kreator życiorysów zawodowych aiCV24 został wyposażony w funkcje, które umożliwiają szybkie wdrożenie systemu na stronie partnera i dopasowanie wyglądu aplikacji do szaty graficznej serwisu partnerskiego.

 

PostHeaderIcon Jak napisać CV ?

Autorem artykułu jest Sebastian Jakubowski

Wyobraź sobie, jak wygląda pierwszy etap rekrutacji w firmie, która szuka pracowników na określone stanowisko i dostała całą masę ofert pracy. Osoba, która ma za zadanie dokonać wstępnej selekcji, ma przed sobą całą masę życiorysów i nie zdaje sobie niestety sprawy, że to właśnie Twoja oferta jest tą najważniejszą! No i co robi taka osoba?

 

Język witryny