Strona główna

PostHeaderIcon Jaki edytor tekstu jest najlepszy?

Autorem artykułu jest Tomasz Galicki

Jaki edytor tekstu jest najlepszy?Pisanie jest jedną z częstszych czynności wykonywanych przy komputerze. Dlatego właśnie tak istotne jest to, by edytor tekstu, w którym się go tworzy, był jak najbardziej funkcjonalny i intuicyjny. Na początku był notatnik (od Windows 1.0 z 1985 roku), którego niektórzy do dziś używają i nadal jest on „wbudowany” w nasze Windowsy. Czasem się przydaje, na przykład, do zapisania jakichś notatek na szybko – jest lekki, nie obciąża systemu, ale nie formatuje tekstu.

 

PostHeaderIcon List motywacyjny - dlaczego ma takie znaczenie?

Autorem artykułu jest Buczekmirek

List motywacyjnyDlaczego list motywacyjny jest tak bardzo ważny? - takie pytanie zadaje sobie niejedna osoba szukająca pracy. Zwykle bowiem kandydaci do pracy za najważniejszy dokument uznają Curriculum Vitae. To tutaj można bowiem przedstawić konkretne umiejętności, wykształcenie, doświadczenie. No a wiadomo, że list motywacyjny jest bardziej osobisty, i w tym tkwi jego siła. Wbrew pozorom to właśnie list motywacyjny może przekonać pracodawce co do naszej osoby. Nie mamy tu bowiem do czynienia z suchymi faktami i zwykłą kartką papieru ale możemy w tego rodzaju aplikacji wyrazić swój prawdziwy charakter. Zastanówmy się więc dlaczego niektórzy twierdzą, że list motywacyjny jest szalenie ważny.

 

PostHeaderIcon Na co zwrócić uwagę wybierając hosting?

HostingW Internecie istnieje bardzo dużo ofert związanych z hostingiem. Pomimo bogatej oferty wybór hostingu powinien być przemyślany. Nie każda firma bowiem jest godna polecenia. Co jest ważne podczas wyboru hostingu dla swojej strony?

Przede wszystkim należy pamiętać o tym by hosting był obsługiwany przez wydajne serwery www. Szybkość a także niska awaryjność serwerów ma bardzo duże znaczenie nie tylko dla użytkowników. Popularne wyszukiwarki internetowe na tej podstawie tworzą swój ranking dlatego wolno działająca strona może być trudniejsza do znalezienia na wiele zapytań.

 

PostHeaderIcon Jak reagować na zalanie klawiatury notebooka?

Autorem artykułu jest pim gim

Podczas pracy przy komputerze na podłodze, przy biurku, w łóżku lub po prostu siedząc z notebookiem na kolanach jest tylko kwestią czasu, gdy przydarzy się wypadek wylania napoju na klawiaturę komputera.

Jak reagować na zalanie klawiatury notebooka?

W wielu wypadkach wylanie cieczy na klawiaturę jest jednoznaczne z polaniem bezpośrednio płyty głównej. Chociaż w wielu wypadkach sytuacja może wydawać się bez wyjścia istnieje kilka możliwości, aby uratować sprzęt i nadal móc z niego korzystać.

 

PostHeaderIcon Facebook, twitter, buzz, google plus one

Google plusOd dzisiaj w artykułach ai24 znajdziecie przycisk +1 pomagający promować naszą stronę za pomocą Google, oraz przyciski Lubię to!, Tweet i Buzz. Jeśli macie ochotę klikajcie ;)

 

Język witryny