Strona główna Aplikacje ai24

PostHeaderIcon Kreator CV

W trakcie poszukiwania pracy przychodzi chwila, w której musisz przygotować swój własny życiorys zawodowy. W Internecie na pewno znajdziesz mnóstwo przykładów i zapewne drugie tyle poradników czy artykułów opisujących jak poprawnie zredagować CV.

 

PostHeaderIcon Kalkulator BMI

Body Mass Index (ang. wskaźnik masy ciała, w skrócie BMI; inaczej wskaźnik Queteleta II) – współczynnik powstały przez podzielenie masy ciała podanej w kilogramach przez kwadrat wysokości podanej w metrach.

 

PostHeaderIcon Generator przycisków na Twoją stronę

aiVinci24 to darmowy generator przycisków specjalnie na Twoją stronę internetową lub bloga. Projektuj własne efektowne przyciski szybko i wygodnie w trzech prostych krokach :

Wybierz szablon Dopasuj parametry Zapisz swój przycisk

Przykładowe przyciski wygenerowane przez program :

Web buttons maker - aiVinci24Web buttons maker - aiVinci24Web buttons maker - aiVinci24

 

PostHeaderIcon Darmowa galeria na Twoją stronę - aiGaleria24

 

PostHeaderIcon Kalkulator walutowy

Kalkulator walutowy aiWaluty24 pozwala na śledzenie aktualnych kursów walut. Kursy pobierane są z serwera Narodowego Banku Polskiego zgodnie z harmonogramem aktualizacji. Obecnie kalkulator daje użytkownikowi dostęp do kursów średnich następujących walut :

 

PostHeaderIcon Polecenie przelewu / wpłata gotówkowa

Polecenie przelewu wpłata gotówkowaPolecenie przelewu i druk wpłaty gotówkowej to dokumenty, które można przygotować i wydrukować dzięki programowi  aiPoleceniePrzelewu24 . Aplikacja nie wymaga instalacji (chodź takową umożliwia) a wszystkie dane z szablonów przechowywane są w bezpiecznym magazynie na komputerze użytkownika.

 

Język witryny